«Обьявление»

Професійний відлякувач від мишей та крис на велику площу

Професійний відлякувач від мишей та крис на велику площу

Професійний відлякувач від мишей та крис «Град А1000 ПРО» прилад можна застосувати для очищення господарства відразу від кількох типів шкідників: (1000 кв. М), має унікальний функціонал: гнучкість у налаштуваннях, здатний захистити величезну площу
безкоштовна доставка по Україні звук, термін служби не менше 5 років. Відлякувач впливає на гризунів трьома способами: світлодіодні спалахи і ультразвук.
Універсальність застосування — "Град А1000 ПРО" ви зможете захистити своє господарство від шкідників будь-якого виду. Перемикаючи режими роботи, підтримку безшумного режиму і регулювання потужності випромінювання. Гризунів, комарів та інших докучливих комах. Таким чином, маючи універсальний відлякувач "ГРАД А-1000", ми також пропонуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Які діють лише на якийсь один тип гризунів і комах. Гарантійний термін 12 місяців.
Увага! Прилад сертифікований. На даний момент аналогічних приладів не існує в світі! Вам не доведеться докуповувати додаткові відлякувачі, здатний замінити відразу три відлякувача. Спеціальний малюнок звукового сигналу не дає шкідникам адаптуватися до роботи відлякувача.
Объявление актуально: в Брянке
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Професійний відлякувач від мишей та крис на велику площу»
Это моё объявление